Piektdiena: 23. Augusts 2019

 Liva facebook

 

Klātienē 188 viesi un nav reģistrētu lietotāju

06.04.2016. LIVA konference

 

LIVA konference 2016. gada 6. aprīlī

 

Kop bilde LIVA

 6.aprīlī Rīgas 1. medicīnas koledžā norisinājās arodbiedrības „Latvijas izglītības vadītāju asociācija” (LIVA) konference, kurā piedalījās vairāk kā 150 izglītības iestāžu vadītāju no visas Latvijas. Konferences dalībnieki tikās ar Izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski, Valsts sekretāra vietnieci – Izglītības departamenta direktori Eviju Papuli, IZM parlamentāro sekretāru Jāni Upenieku un Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) vadītāju Initu Juhņeviču.


 


Konferences sākumā Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un LIVA prezidente Ilze Kalniņa parakstīja Sadarbības līgumu.


K.Šadurskis iepazīstināja Latvijas izglītības iestāžu vadītājus ar ministrijas plānotajām iecerēm attiecībā uz pedagogu darba samaksas jauno modeli un ar tā saistīto normatīvo aktu izmaiņām, modeļa ieviešanas gaitu, kā arī  aktualizēja sporta stundu nozīmes palielināšanas nepieciešamību skolēnu veselīga dzīves veida veidošanā.

Izglītības kvalitātes valsts dienesta vadītāja Inita Juhņeviča uzsvēra sadarbību kā vienu no būtiskiem aspektiem izglītības kvalitātes nodrošināšanā. Izglītības iestāžu vadītāji tika iepazīstināti ar galvenajām IKVD darba prioritātēm 2016.gadā un izglītības kvalitātes vērtēšanu, un  Eiropas Savienības struktūrfondu finansiālo atbalsta programmu pašvaldībām, lai veiktu preventīvos darbus ar riska grupas izglītojamajiem, kuri varētu priekšlaicīgi pārtraukt mācības.

Konferences laikā valdīja pozitīva gaisotne.

 

 

JPG LNT ziņu dienests - LIVA konferenē (skatīt no 33 minūtes)

Apskatīt

JPG LIVA prezidentes Ilzes Kalniņas intervija "Rīta panorāma"
(skatīt no 36 minūtes)

Apskatīt

PDF Konferences protokols  Lejuplādēt
PPT LIVA konference. Prezentācija biedriem Lejuplādēt
JPG Bildes LIVA konference 06.04.2016.

Apskatīt

PDF LIVA konferences ielūguma drukas versija

Lejuplādēt