Sestdiena: 23. Marts 2019

 Liva facebook

 

Klātienē 77 viesi un nav reģistrētu lietotāju

10.02.2017. laikraksts „Izglītība un Kultūra” sadarbībā ar izglītības uzņēmumu „Lielvārds” organizēja diskusiju , kurā piedalijās LIVA biedrs

 

Laikraksts „Izglītība un Kultūra” sadarbībā ar izglītības uzņēmumu „Lielvārds” 10. februārī organizēja diskusiju „Ko, kas un kā mācīs skolēniem Latvijas skolās, sākot ar 2018./2019. mācību gadu?” Diskusijā piedalījās IKVD, LPS, LIZDA, augstskolas, pirmskolas, vecāku un Iespējamās misijas pārstāvji. Diskusijā LIVA  pārstāvēja Siguldas Valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns.

 

Lai gan diskusijas mērķis bija precīzāk izzināt VISC vadītā projekta nianses, diskusijā ievērojamākā daļa bija tieši jautājumi, kas saistīti ar izglītības politikas un IZM Izglītības departamenta kompetenci. Lai gan LIVA pauda skaidru atbalstu projekta virzībai un būtībai, iestāžu vadītājiem vēl aizvien nav nekādas informācijas par būtiskiem strukturāliem reformu jautājumiem saistībā ar projekta ieviešanas gaitu. Kā piemēram, plānotais eksaminācijas sistēmas ietvars, mācību priekšmetu komplekti, profesionālās pilnveides organizācija, skolas gaitu uzsākšanas obligātais vecums u.c. būtiski sistēmas jautājumi, uz kuriem atbildes tā arī netika rastas.